Baner promujący XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XIX Tydzień Bibliotek 2022

  1. ABOLICJA
    Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ogłaszamy w dniach 9-13 maja ABOLICJĘ!! Zapraszamy wszystkich zapominalskich do oddawania wypożyczonych książek bez konsekwencji finansowych!
  2. Z okazji święta Bibliotek zachęcamy Czytelników do wykonania laurki dla swojej Biblioteki i dostarczenia jej do dowolnej naszej placówki! Z otrzymanych prac zrobimy wystawę! Czekamy na prace zarówno dzieci, jak i dorosłych – wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez bibliotek i książek! 🙂
  3. Codziennie od 9 do13 maja o godzinie 11:00 w Bibliotece w Tarnowie Podgórnym będziemy czytać książeczkę z serii o Wilku autorstwa Orianne Lallemand. Zapraszamy serdecznie wszystkie Maluchy! (załącznik)
  4. 11 maja rozpoczyna się gra terenowa dla dzieci w wieku 7-12 lat pod hasłem „Zostań detektywem w Bibliotece„. Dzięki niej nasi młodzi czytelnicy będą mieli okazję poznać bliżej Bibliotekę w Tarnowie Podgórnym i jej Filie! Zabawa potrwa do 31 maja, a na wszystkich, którzy wezmą w niej udział czekają nagrody, po które zapraszamy do Biblioteki w Tarnowie od 6 czerwca.
  5. Na zakończenie Tygodnia Bibliotek zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz! Odbędzie się ono 13 maja (piątek) o godzinie 18.00 w Bibliotece w Tarnowie Podgórnym.
    Na spotkanie obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod nr telefonu 61 8147411.
Serdecznie zapraszamy
Tydzień bibliotek