NABÓR NA STANOWISKO PRACY - BIBLIOTEKARZ

praca

DYREKTOR BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ GMINY TARNOWO PODGÓRNE OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY - BIBLIOTEKARZ

WYMIAR CZASU PRACY: 1 etat

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne - bibliotekoznawstwo, informacja naukowa, kulturoznawstwo, animacja kultury, filologia
  • biegła znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych
  • umiejętność poszukiwania i selekcji informacji w oparciu o tradycyjne
    i elektroniczne źródła informacji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej
  • samodzielność i zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista

WYMAGANIA DODATKOWE

• doświadczenie zawodowe w bibliotece lub podobnej instytucji
  • znajomość programu komputerowego SOWA
  • rozeznanie na rynku wydawniczym
  • kreatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • sumienność, obowiązkowość i zaangażowanie

ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ NA STANOWISKU

• obsługa użytkowników biblioteki
  • organizacja i prowadzenie zajęć, warsztatów promujących czytelnictwo
  • gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zbiorów biblioteki
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji bibliotecznej
  • dbałość o stan powierzonego mienia

WYMAGANE DOKUMENTY

• list motywacyjny
  • życiorys (CV)
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kserokopie świadectw pracy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i umiejętności
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu
    z pełni praw publicznych oraz niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”

INFORMACJE O TERMINIE I MIEJSCU SKŁADANIA DOKUMENTÓW

• wymagane dokumenty należy złożyć do 10 lipca 2020 r., pocztą lub osobiście
    w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Ogrodowa 2A,
    62-080 Tarnowo Podgórne
  • osoby, które spełniają wymagania formalne, zostaną powiadomione telefonicznie
    o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
  • Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia
  • oferty odrzucone, które nie zostaną odebrane w terminie 30 dni od zakończenia naboru, zostaną zniszczone

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

1. Administratorem danych przetwarzanych w procesie rekrutacyjnym jest Biblioteka Publiczna Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Ogrodowa 2A, 62-080 Tarnowo Podgórne.
  2. Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego.
  4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  5. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Bibliotece Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.