IMG 1059 to tradycyjnie     MIESIĄC    KSIĄŻKI   i   BIBLIOTEK.

Warto czytać bo    KSIĄŻKAto    jedyne   dobre    uzależnienie „

Zachęcamy do kontaktu z książką nawet w wiosenny majowy czas , bo to przyjemna forma relaksu dla wszystkich niezależnie od wieku. To alternatywa dla tych , którzy ze względów zdrowotnych nie mogą uprawiać sportów, wycieczek rowerowych czy innej formy ruchu, to możliwość oderwania się od dnia codziennego , to lek na samotność. Bogata i różnorodna oferta to zachęta do odwiedzenia naszych placówek .

W Polsce działa obecnie ponad 8 500 bibliotek publicznych , w których zgromadzono prawie 137 mln książek. To warte poznania księgozbiory.

Polecamy :

NOWOŚCI, klasykę literatury polskiej i światowej, kryminały, sensacje, przygody, literaturę popularnonaukową , beletrystykę , książki obcojęzyczne, przewodniki-poradniki , a także

AUDIOBOOKI , tak dla dorosłych jaki i dla dzieci i młodzieży w interpretacji znanych polskich aktorów.

Zapraszamy do naszych placówek .

Copyright © 2015. All Rights Reserved.