Wydarzenia w trakcie ferii zimowych 2022 dla dzieci

Ferie 2022 w Bibliotece

Już niedługo ferie zimowe. Biblioteka w Tarnowie Podgórnym organizuje w tym czasie dwa wydarzenia dla dzieci w wieku 4-7 lat:
  • 19 stycznia, godz. 10.00 – 11.00: Wokół polskich legend – Teatrzyk Kamishibai: „Legenda o Białej Damie”, „Poznajemy legendy kaszubskie”. Czytanie legend związanych z Poznaniem : „ Koziołki, rury i czarcie ogony”.
  • 25 stycznia, godz. 14.30 – 15.30: Bajki pomagajki – Teatrzyk Kamishibai: „Jak Leon polubił siebie”, „Misiowe sposoby na nocne strachy”. Czytanie bajek terapeutycznych :  „Wielka księga wartości. Opowiadania o szczerości, tolerancji i innych ważnych sprawach”.
Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Oba wydarzenia odbędą się w Bibliotece Publicznej w Tarnowie Podgórnym przy ul. Ogrodowej 2A. Zapraszamy.