Baner: Od 1 sierpnia w bibliotece dostępne będą kody do platformy Legimi

Legimi w naszej bibliotece

Od 1 sierpnia, co miesiąc, udostępniamy naszym czytelnikom kody dostępowe do wszystkich ebooków na platformie legimi.pl. Znajdziesz tam 65 tysięcy tytułów, wśród nich najnowsze i najpoczytniejsze bestsellery (od kryminałów poprzez fantastykę aż do sensacji), literaturę faktu, reportaże, biografie, powieści dla dzieci i młodzieży.

Pamiętaj, liczba kodów jest ograniczona. Co miesiąc wydawane są kody z nowej puli.

Jak uzyskać kod?

1. Po prostu przyjdź ze swoją kartą biblioteczną do biblioteki w Tarnowie Podgórnym.
  2. Otrzymasz unikatowy kod, który aktywujesz na stronie www.legimi.pl/wbppoznan/
  3. Utwórz darmowe konto na platformie legimi.pl
  4. Wypożyczaj i pobieraj książki bezpośrednio w aplikacji Legimi.
  5. I czytaj:-)

Każdy z kodów ważny jest w miesiącu w którym został udostępniony i umożliwia dostęp do wszystkich ebooków dostępnych w katalogu legimi.pl. W każdym miesiącu udostępniana będzie nowa pula kodów.