15 maja o godzinie 17:00 zapraszamy do Biblioteki w Tarnowie Podgórnym, najmłodszych czytelników na warsztaty z  bardzo dobrze znaną i uwielbianą Bajanką. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszają Olo i Awa oraz ich sympatyczna rodzinka. Na spotkaniu na pewno nie zabraknie ciekawych historii, wspólnego śpiewania, zgadywania i pokazywania. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 3 -6 lat. Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr telefonu 61 814 74 11. Liczba miejsc jest ograniczona.

Olo i Awa – Warsztaty dla dzieci z Bajanką

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 3 – 6 lat.