Noc Bibliotek 2022

To musi się POWIEŚĆ! – Noc Bibliotek 2022

NOC BIBLIOTEK POD HASŁEM TO MUSI SIĘ POWIEŚĆ!

Drodzy Czytelnicy,
zapraszamy Was na Noc Bibliotek, która odbędzie się w naszej Bibliotece w Tarnowie Podgórnym już w piątek 30 września! Przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

O godzinie 16:30 miłośnicy magii i Harrego Pottera spotkają się w Czarodziejskiej Komnacie, by uczyć się zaklęć i podziwiać magiczne sztuczki. Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat organizujemy wspólnie ze Strefą Bystrzaka, którą dobrze znacie z wakacyjnych spotkań.
Przypominamy, że obowiązują zapisy!

Natomiast na 18:30 zapraszamy dorosłych na spotkanie z Katarzyną Kwiatkowską, mieszkanką naszej Gminy, autorką cyklu kryminałów retro. Akcja jej najnowszej powieści pt. „Dziedzictwo” rozgrywa się w pałacu w Jankowicach Będzie ciekawie!
Na to spotkanie również obowiązują zapisy.

Dodatkowo od piątku 30.09 do poniedziałku 03.10 w godzinach otwarcia Biblioteki będzie można wymienić swoje przeczytane książki na inne. Pamiętajcie, że wymieniamy tylko książki w bardzo dobrym stanie, wydane po 2017 roku.