Tydzień Bibliotek

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W dniach 8 – 15 maja swoje święto mają wszyscy fani czytania – właśnie wtedy w  Polsce przypada Tydzień Bibliotek. Święto ma na celu promocję bibliotek i czytelnictwa. Z tej okazji już dziś serdecznie zapraszamy do naszej Biblioteki na wspólne świętowanie.

Oto co przygotowaliśmy:

Tydzień bibliotek

9 maja odbędzie się spotkanie z Niną Majewską – Brown, autorką znaną wszystkim naszym Czytelnikom z hitowych powieści obyczajowych, takich jak: „Nina”, „Wakacje”, „Mąż na niby”, „Żona na zamówienie”, a także bardzo dobrze przyjętego kryminału „Grzech”. Pani Nina jest pisarką znaną ze swojej wrażliwości, co sprawia, że jej kolejne powieści podbijają listy bestsellerów i zyskują grono wielbicieli. Efektem jej zainteresowania historią są m.in. powieści „Tajemnica z Auschwitz”, „Anioł życia z Auschwitz”, czy „Ocalona z Auschwitz”.

Natomiast 15 maja zapraszamy najmłodszych na warsztaty z  bardzo dobrze znaną i uwielbianą Bajanką. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszają Olo i Awa oraz ich sympatyczna rodzinka. Na spotkaniu na pewno nie zabraknie ciekawych historii, wspólnego śpiewania, zgadywania i pokazywania. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 3 -6 lat.